جستجوی پیشرفته

کاربران پروفایل را می‌توانید در صفحه جستجوی افراد با امکان جستجوی پیشرفته بیابید. با این امکان می‌توانید افراد را بر اساس شهر، هشتگ مشاغل، مهارت و تجربیات شغلی تنظیم شده در حساب کاربریشان جستجو کنیدو به مجموعه‌ی افراد با خصوصیات موردنظرتان در شهر موردنظر نیز دست یابید.

جستجو بر اساس شهر

  • رفتن به صفحه جستجوی افراد
  • کلیک یا لمس شهر در بخش جستجوی پیشرفته
  • انتخاب شهر موردنظر از لیست نمایش داده‌شده در پاپ‌آپ انتخاب شهر یا نوشتن نام آن در قسمت نام شهر را وارد کنید و انتخاب از لیست کشویی(سرویس گوگل مپ) نمایش داده شده
  • کلیک یا لمس دکمه تایید

پس از اعمال تغییرات خواهید دید که لیست تمام کاربران ساکن در شهر موردنظر برای شما نمایش داده می‌شوند. برای لغو جستجو بر اساس شهر در سمت راست هشتگ مورد نظر در بخش شهر را کلیک یا لمس کنید تا حذف شود یا با کلیک روی دکمه شهر، شهر دیگری را انتخاب کنید

جستجو براساس هشتگ مشاغل

  • رفتن به صفحه جستجوی افراد
  • کلیک یا لمس هشتگ مشاغل در بخش جستجوی پیشرفته
  • انتخاب هشتگ موردنظر از لیست هشتگ‌های نمایش داده‌شده در پاپ‌آپ انتخاب تگ یا نوشتن تگ موردنظر در قسمت جستجو (تگ فقط از میان تگ های موجود قابل انتخاب است)
  • کلیک یا لمس دکمه تایید

این امکان هشتگ‌هایی که کاربران در حساب کاربری خود تنظیم کرده‌اند را جستجو می‌کند؛ در نتیجه تنها افرادی که هشتگ‌های معرف خود را تنظیم کرده‌اند در نتایج جستجو قرار می‌گیرند. درنظر داشته باشید تنها بر اساس یک تگ می‌توانید جستجو کنید و اگر تگی را انتخاب کرده باشید و تگ دیگری را نیز انتخاب کنید با پیام خطای در حال حاضر فقط امکان انتخاب یک تگ امکان‌پذیر است مواجه می‌شوید. به‌منظور جستجو براساس تگی دیگر، ابتدا تگ قبلی را لغو کنید یا بعد از باز کردن پاپ‌آپ انتخاب تگ، تگی که از قبل انتخاب کردید(با رنگ سبز) را کلیک یا لمس کنید و سپس تگ دیگری را انتخاب کنید.

برای لغو جستجو بر اساس هشتگ مشاغل روی در سمت راست هشتگ مورد نظر در بخش هشتگ مشاغل کلیک کنید تا حذف شود.

پس از تایید به‌جای بخش پیشنهاد افراد نتیجه‌ی جستجو نمایش داده می‌شود.

اگر در جستجوی پیشرفته خود از دو گزینه شهر و هشتگ مشاغل به‌طور هم‌زمان استفاده کنید، نتیجه بر اساس هردو فاکتور به شما ارایه می‌گردد و به این معناست که نتیجه جستجو شامل افرادی است که در شهر مورد نظر، هشتگ مشاغل موردنظر را دارند.

لطفا توجه داشته باشید که اگر برای جستجوی شما نتیجه‌ای یافت نشود، پیام متاسفانه نتیجه‌ای برای جستجوی شما یافت نشد. برای شما نمایش داده خواهد شد.

جستجو بر اساس نام شرکت(PRO)

در پروفایل می‌توانید افراد را بر اساس نام شرکت‌هایی که در تجربیات شغلی آم‌ها تنظیم شده‌ است، جستجو کنید. این امکان به زودی در پروفایل به صورت اختصاصی در دسترس کاربران متقاضی قرار خواهد گرفت.

جستجو بر اساس مهارت(PRO)

در پروفایل می‌توانید افراد را بر اساس مهارت‌های تخصصی تنظیم شده‌ی آن‌ها جستجو کنید. با استفاده از این امکان قادر به مشاهده لیست افرادی هستید که مهارت مورد نظر شما را دارند. این امکان به زودی در پروفایل به صورت اختصاصی در دسترس کاربران متقاضی قرار خواهد گرفت.

جستجو بر اساس تجربیات شغلی (PRO)

در پروفایل می‌توانید افراد را بر اساس تجربیات شغلی آن‌ها جستجو کنید. با استفاده از این امکان قادر به مشاهده لیست افرادی هستید که تجربه‌ی شغلی مورد نظر شما را دارند. این امکان به زودی در پروفایل به صورت اختصاصی در دسترس کاربران متقاضی قرار خواهد گرفت.